JN2DS10SL1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2DS10SL1-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JN2DS10SL1-R
Výrobce / značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Datasheety: 1.JN2DS10SL1-R.pdf2.JN2DS10SL1-R.pdf3.JN2DS10SL1-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace JN2DS10SL1-R
Part Number JN2DS10SL1-R Výrobce JAE Electronics, Inc.
Popis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9055 pcs Datový list 1.JN2DS10SL1-R.pdf2.JN2DS10SL1-R.pdf3.JN2DS10SL1-R.pdf
Typ For Female Sockets stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert S
Materiál skeletu Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Série JN2 Obal Tray
Ostatní jména 670-1075
JN2DS10SL1R
Orientace N (Normal)
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Počet poloh 10
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Synthetic Resin
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Zahrnuje -
pouzdro Color Black Funkce Backshell, Coupling Nut
upevňovací Type Push-Twist Detailní popis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Spojovací materiál matice, pokovování Zinc Alloy, Zinc Průměr matice spojky 0.787" (20.00mm)