ASLD31120DNUS
Přehled produktu
Part Number: ASLD31120DNUS
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS MT 12V 2NO BLU
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ASLD31120DNUS
Part Number ASLD31120DNUS Výrobce IDEC
Popis 30MM SS 3POS MT 12V 2NO BLU Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS