ASLD31120DNUG
Přehled produktu
Part Number: ASLD31120DNUG
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS MT 12V 2NO GRN
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ASLD31120DNUG
Part Number ASLD31120DNUG Výrobce IDEC
Popis 30MM SS 3POS MT 12V 2NO GRN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS