EP3000AC48IN
GE Critical PowerGE Critical Power
EP3000AC48IN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP3000AC48IN
Výrobce / značka: GE Critical Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Datasheety: EP3000AC48IN.pdf
Stav RoHs Prodejce není definován
Stav zásob 291 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP3000AC48IN
Part Number EP3000AC48IN Výrobce GE Critical Power
Popis AC/DC CONVERTER 52V 3000W Stav volného vedení / RoHS Prodejce není definován
Dostupné množství 291 pcs Datový list EP3000AC48IN.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 52V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 90 ~ 290 VAC
Typ Front End Velikost / Rozměry 14.80" L x 3.30" W x 4.84" H (375.9mm x 83.8mm x 122.9mm)
Série Resilient 3000 Stav RoHS Vendor undefined
Příkon (W) 3000W Ostatní jména 150052900
Provozní teplota -10°C ~ 70°C Počet výstupů 1
Typ montáže Rack Mount Požadováno minimální zatížení -
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Funkce Adjustable Output
Účinnost 95% Detailní popis Front End AC DC Converter 1 Output 52V 62.5A 90 ~ 290 VAC Input
Proud - výstup (Max) 62.5A schválení -
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EP3020-7R
EP3020-7R
Výrobci: Bel
Popis: DC/DC CONVERTER
Na skladě: 5150 pcs
Stažení: EP3020-7R.pdf
RFQ
EP3040-9RG
EP3040-9RG
Výrobci: Bel
Popis: DC/DC CONVERTER
Na skladě: 119 pcs
Stažení: EP3040-9RG.pdf
RFQ
EP3016
EP3016
Výrobci: Hammond Manufacturing
Popis: PANEL STEEL 28.2X14.2" WHT
Na skladě: 1816 pcs
Stažení: EP3016.pdf
Výrobci: Hammond Manufacturing
Popis: PANEL STEEL 28.2X22.2" WHT
Stažení: EP3024.pdf
Popis: PANEL STEEL 28.2X28.2" WHT
Popis: PANEL STEEL 28.2X34.2" WHT
Na skladě: 822 pcs
Popis: PANEL STEEL 28.2X10.2" WHT
Popis: DC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 187W
Stažení: EP3020-9R.pdf
Popis: PANEL STEEL 28.2X40.2" WHT
Na skladě: 848 pcs
Popis: PANEL STEEL 28.2X18.2" WHT
EP3000AC48INZ
EP3000AC48INZ
Výrobci: GE Critical Power
Popis: AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Na skladě: 268 pcs
Stažení:
Na skladě: 120 pcs
Stažení: EP3020-9RG.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety