EP20-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
EP20-3C96 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP20-3C96
Výrobce / značka: FERROXCUBE
Popis produktu FERRITE CORE 2PC SET
Datasheety: 1.EP20-3C96.pdf2.EP20-3C96.pdf3.EP20-3C96.pdf4.EP20-3C96.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP20-3C96
Part Number EP20-3C96 Výrobce FERROXCUBE
Popis FERRITE CORE 2PC SET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90699 pcs Datový list 1.EP20-3C96.pdf2.EP20-3C96.pdf3.EP20-3C96.pdf4.EP20-3C96.pdf
Šířka 15.00mm Tolerance -
Dodavatel zařízení Package EP 20 Série -
Ostatní jména 1779-1088
BG5EP02000003U80PS
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál 3C96 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 24.00mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 21.40mm Mezera -
Typ Konektor A Uncoated Průměr -
Kern Typ EP
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EP2000000000G
EP2000000000G
Výrobci: Anytek (Amphenol Anytek)
Popis: TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM