EP20-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP20-3C90
Výrobce / značka: FERROXCUBE
Popis produktu EP AND EPX CORES 2PC SET
Datasheety: EP20-3C90.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP20-3C90
Part Number EP20-3C90 Výrobce FERROXCUBE
Popis EP AND EPX CORES 2PC SET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72919 pcs Datový list EP20-3C90.pdf
Šířka 15.00mm Tolerance ±25%
Dodavatel zařízení Package EP 20 Série *
Ostatní jména 1779-1458
BG3EP02000004U40PS
EP20-3C90-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Minimální průřez jádra (Amin) mm² 60.8 Materiál 3C90
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 24.00mm
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor indukce (Al) 4.435µH
Výška 21.40mm Mezera Ungapped
Typ Konektor A Uncoated Účinná propustnost (μe) 1840
Efektivní magnetický objem (Ve) mm³ 3230 Účinná délka (le) mm 41.1
Efektivní oblast (Ae) mm² 78.7 Průměr -
Kern Typ EP Faktor jádra (ΣI / A) mm1 0.52
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EP20-3F46
EP20-3F46
Výrobci: FERROXCUBE
Popis: EP AND EPX CORES 2PC SET
Na skladě: 63589 pcs
Stažení: EP20-3F46.pdf
RFQ
EP2012
EP2012
Výrobci: Hammond Manufacturing
Popis: PANEL STEEL 18.2X10.2" WHT
Na skladě: 3444 pcs
Stažení: EP2012.pdf
RFQ
EP2000000000G
EP2000000000G
Výrobci: Anytek (Amphenol Anytek)
Popis: TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
Stažení: EP2000000000G.pdf
EP2020-9R
EP2020-9R
Výrobci: Bel
Popis: DC/DC CONVERTER 5.1V 12V 187W