EAST1608YA1
Přehled produktu
Part Number: EAST1608YA1
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW CLEAR 2SMD
Datasheety: EAST1608YA1.pdf
  • Zpráva
Specifikace EAST1608YA1
Part Number EAST1608YA1 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED YELLOW CLEAR 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1252667 pcs Datový list EAST1608YA1.pdf
Vlnová délka - Peak 591nm Vlnová délka - Dominantní 589nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2.05V Úhel pohledu 100°
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 1.60mm L x 0.80mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 79mcd
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Průhlednost objektivu Clear
Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm objektiv Color Colorless
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.90mm
Funkce - Detailní popis Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Aktuální - Test 20mA Konfigurace Standard