EAST1608RGBA0
Přehled produktu
Part Number: EAST1608RGBA0
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED RGB CLEAR 2SMD
Datasheety: EAST1608RGBA0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EAST1608RGBA0
Part Number EAST1608RGBA0 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED RGB CLEAR 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 390327 pcs Datový list EAST1608RGBA0.pdf
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue Úhel pohledu 120°
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 1.60mm L x 0.80mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména S10B009928
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 100mcd Red, 180mcd Green, 50mcd Blue Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Průhlednost objektivu Clear Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
objektiv Color Colorless Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.50mm Funkce -
Detailní popis Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue 0603 (1608 Metric) Aktuální - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue