EADCS224OA1
Přehled produktu
Part Number: EADCS224OA1
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG
Datasheety: EADCS224OA1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace EADCS224OA1
Part Number EADCS224OA1 Výrobce Everlight Electronics
Popis THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38312 pcs Datový list EADCS224OA1.pdf
Vlnová délka - Peak 621nm Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V
Velikost / Rozměry 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) Série -
Ztráta energie (Max) 60mW Obal Tube
Paket / krabice 10-DIP (2.370", 60.10mm) Počet znaků 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 67mcd
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ displeje 7-Segment Digit / Alpha Velikost 2.24" (56.90mm)
Detailní popis Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) 10-DIP (2.370", 60.10mm) Aktuální - Test 20mA