EADCS056RA3
Přehled produktu
Part Number: EADCS056RA3
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT RED
Datasheety: EADCS056RA3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
120 pcs
  • Zpráva
Specifikace EADCS056RA3
Part Number EADCS056RA3 Výrobce Everlight Electronics
Popis THRU-HOLE 7-SEGMENT RED Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106692 pcs Datový list EADCS056RA3.pdf
Vlnová délka - Peak 650nm Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V
Velikost / Rozměry 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) Série -
Ztráta energie (Max) 60mW Obal Tube
Paket / krabice 10-DIP (0.600", 15.24mm) Počet znaků 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 12.5mcd
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ displeje 7-Segment Digit / Alpha Velikost 0.56" (14.22mm)
Detailní popis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Aktuální - Test 20mA