B59985C0160A070
EPCOSEPCOS
B59985C0160A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59985C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 20V 300MA RADIAL
Datasheety: 1.B59985C0160A070.pdf2.B59985C0160A070.pdf
  • Zpráva
Specifikace B59985C0160A070
Part Number B59985C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 20V 300MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 134214 pcs Datový list 1.B59985C0160A070.pdf2.B59985C0160A070.pdf
Napětí - Max 20V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 4.6 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-76407
B59985C 160A 70
B59985C0160A070-ND
B59985C160A70
B59985C160A70-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 300mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 600mA Proud - Max 1A
Proud - přidržení (H) (Max) 300mA schválení UR, VDE