B59980C0120A070
EPCOSEPCOS
B59980C0120A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59980C0120A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 80V 85MA RADIAL
Datasheety: 1.B59980C0120A070.pdf2.B59980C0120A070.pdf
  • Zpráva
Specifikace B59980C0120A070
Part Number B59980C0120A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 80V 85MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 131196 pcs Datový list 1.B59980C0120A070.pdf2.B59980C0120A070.pdf
Napětí - Max 80V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 25 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-3903
B59980C 120A 70
B59980C0120A070-ND
B59980C120A70
B59980C120A70-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 85mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 170mA Proud - Max 1A
Proud - přidržení (H) (Max) 85mA schválení UR