B59100C0130A070
EPCOSEPCOS
B59100C0130A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59100C0130A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Datasheety: B59100C0130A070.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59100C0130A070
Part Number B59100C0130A070 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 111646 pcs Datový list B59100C0130A070.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série B59100
Resistance Tolerance - Odpor @ 25 ° C 100 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-76337
B59100C 130A 70
B59100C0130A070-ND
B59100C130A70
B59100C130A70-ND
Provozní teplota 90°C ~ 150°C
Typ montáže PCB, Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 100 Ohms Radial