B59100C0110A070
EPCOSEPCOS
B59100C0110A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59100C0110A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Datasheety: B59100C0110A070.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59100C0110A070
Part Number B59100C0110A070 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 97863 pcs Datový list B59100C0110A070.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série B59100
Resistance Tolerance - Odpor @ 25 ° C 100 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-76336
B59100C 110A 70
B59100C0110A070-ND
B59100C110A70
B59100C110A70-ND
Provozní teplota 90°C ~ 150°C
Typ montáže PCB, Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 100 Ohms Radial