B43896C2686M
Přehled produktu
Part Number: B43896C2686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43896C2686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43896C2686M
Part Number B43896C2686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55680 pcs Datový list B43896C2686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B43896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.41A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 163 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 171 mOhm @ 10kHz Detailní popis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 171 mOhm @ 10kHz 4000 Hrs @ 125°C
kapacitní 68µF Aplikace Automotive