B43896C2336M
Přehled produktu
Part Number: B43896C2336M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43896C2336M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43896C2336M
Part Number B43896C2336M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78574 pcs Datový list B43896C2336M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 730mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43896C2336M000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 284 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 297 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 297 mOhm @ 10kHz 4000 Hrs @ 125°C kapacitní 33µF