B43858C9476M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43858C9476M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: B43858C9476M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2400 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43858C9476M
Part Number B43858C9476M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68603 pcs Datový list B43858C9476M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 980mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43858C9476M000 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose