B43858C9335M
EPCOSEPCOS
B43858C9335M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43858C9335M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: B43858C9335M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43858C9335M
Part Number B43858C9335M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 268474 pcs Datový list B43858C9335M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B43858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 130mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43858C9335M000 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3.3µF Aplikace General Purpose