B43540F2128M007
Přehled produktu
Part Number: B43540F2128M007
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43540F2128M007.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540F2128M007
Part Number B43540F2128M007 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12676 pcs Datový list B43540F2128M007.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 4.43A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540F2128M 7
B43540F2128M7
B43540F2128M7-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 75 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 mOhm @ 100Hz Detailní popis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1200µF Aplikace General Purpose