B43540F2108M80
Přehled produktu
Part Number: B43540F2108M80
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43540F2108M80.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540F2108M80
Part Number B43540F2108M80 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13889 pcs Datový list B43540F2108M80.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540F2108M 80
B43540F2108M080
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 90 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 75 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1000µF