B43508E2277M2
Přehled produktu
Part Number: B43508E2277M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43508E2277M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508E2277M2
Part Number B43508E2277M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 49643 pcs Datový list B43508E2277M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43508E2277M 2 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 580 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 430 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43508E2228M7
B43508E2228M7
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 6674 pcs
Stažení: B43508E2228M7.pdf
RFQ
B43508E2277M60
B43508E2277M60
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 44362 pcs
Stažení: B43508E2277M60.pdf
RFQ
B43508E2277M
B43508E2277M