B43508E2277M
Přehled produktu
Part Number: B43508E2277M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43508E2277M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508E2277M
Part Number B43508E2277M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42707 pcs Datový list B43508E2277M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 580 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 430 mOhm @ 100Hz Detailní popis 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43508E2277M7
B43508E2277M7
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 41307 pcs
Stažení: B43508E2277M7.pdf
RFQ
B43508E2228M62
B43508E2228M62
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 6501 pcs
Stažení: B43508E2228M62.pdf
RFQ
B43508E2228M80
B43508E2228M80
Stažení: B43508E2228M80.pdf
B43508E2277M62
B43508E2277M62
Stažení: B43508E2277M62.pdf
B43508E2277M2
B43508E2277M2
Stažení: B43508E2277M2.pdf
B43508E2228M82
B43508E2228M82
Stažení: B43508E2228M82.pdf
B43508E2277M67
B43508E2277M67
Stažení: B43508E2277M67.pdf
B43508E2277M60
B43508E2277M60
Stažení: B43508E2277M60.pdf
B43508E2277M80
B43508E2277M80