B43086F2686M
Přehled produktu
Part Number: B43086F2686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43086F2686M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43086F2686M
Part Number B43086F2686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3969 pcs Datový list B43086F2686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43086 Ripple Current @ Vysoká frekvence 800mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43086F2686M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose