B43086F2685M
Přehled produktu
Part Number: B43086F2685M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43086F2685M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43086F2685M
Part Number B43086F2685M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5200 pcs Datový list B43086F2685M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry -
Série B43086 hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B43086F2685M000
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 6.8µF