B41888C8686M
Přehled produktu
Part Number: B41888C8686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41888C8686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41888C8686M
Part Number B41888C8686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 227876 pcs Datový list B41888C8686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry -
Série B41888 hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41888C8686M000
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF