B41888C8567M
Přehled produktu
Part Number: B41888C8567M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41888C8567M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41888C8567M
Part Number B41888C8567M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70436 pcs Datový list B41888C8567M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B41888 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.161A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41888C8567M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 94 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 104 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 104 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF