B41044A2159M
Přehled produktu
Part Number: B41044A2159M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: B41044A2159M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41044A2159M
Part Number B41044A2159M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4293 pcs Datový list B41044A2159M.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B41044 Ripple Current @ Vysoká frekvence 3A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41044A2159M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 22 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 15000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 15000µF