B41044A2157M
Přehled produktu
Part Number: B41044A2157M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: B41044A2157M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41044A2157M
Part Number B41044A2157M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4102 pcs Datový list B41044A2157M.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série B41044 Ripple Current @ Vysoká frekvence 280mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41044A2157M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 300 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF