B41002A5156M
Přehled produktu
Part Number: B41002A5156M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: B41002A5156M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41002A5156M
Part Number B41002A5156M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4688 pcs Datový list B41002A5156M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série B41002 Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41002A5156M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitní 15µF Aplikace General Purpose