B41002A4475M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41002A4475M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: B41002A4475M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41002A4475M
Part Number B41002A4475M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5980 pcs Datový list B41002A4475M.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série B41002 Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 24mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41002A4475M000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 4.7µF