B33331V7306J080
EPCOSEPCOS
B33331V7306J080 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B33331V7306J080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 30UF 5% 460VAC RADIAL
Datasheety: B33331V7306J080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B33331V7306J080
Part Number B33331V7306J080 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 30UF 5% 460VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14916 pcs Datový list B33331V7306J080.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 460V
Tolerance ±5% Ukončení Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Velikost / Rozměry 1.969" Dia (50.00mm) Série B33331V
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 495-77224
B33331V7306J 80
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 3.425" (87.00mm) Funkce -
ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 30µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitní 30µF