B33331V7205J080
EPCOSEPCOS
B33331V7205J080 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B33331V7205J080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 2UF 5% 460VAC RADIAL
Datasheety: B33331V7205J080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B33331V7205J080
Part Number B33331V7205J080 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2UF 5% 460VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32949 pcs Datový list B33331V7205J080.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 460V
Tolerance ±5% Ukončení Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B33331V
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 495-77214
B33331V7205J 80
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) Funkce -
ESR (Equivalent Resistance Series) 35 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 2µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitní 2µF