B32529C0184M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32529C0184M289
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.18UF 20% RADIAL
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
12800 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32529C0184M289
Part Number B32529C0184M289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.18UF 20% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 901920 pcs Datový list
Napìtí - DC - Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry - Série B32529
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial Ostatní jména B32529C 184M289
B32529C184M289
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Metallized Detailní popis 0.18µF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial
kapacitní 0.18µF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression