B32529C0184K189
EPCOSEPCOS
B32529C0184K189 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32529C0184K189
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Datasheety: B32529C0184K189.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
11200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32529C0184K189
Part Number B32529C0184K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 920538 pcs Datový list B32529C0184K189.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC 40V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Série B32529 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména B32529C 184K189
B32529C184K189
B32529C184K189-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 0.18µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitní 0.18µF