RDMBC16R2T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RDMBC16R2T
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V
Datasheety: 1.RDMBC16R2T.pdf2.RDMBC16R2T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RDMBC16R2T
Part Number RDMBC16R2T Výrobce E-Switch
Popis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36468 pcs Datový list 1.RDMBC16R2T.pdf2.RDMBC16R2T.pdf
prací Yes napìtí 42VDC
styl koncovky PC Pin Série RDM
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Provozní teplota -60°C ~ 125°C Počet poloh 16
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
mechanické Life 25,000 Steps Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Délka 0.291" (7.40mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad Board 0.291" (7.39mm) Funkce IP67 - Dust Tight, Waterproof
elektrická životnost 25,000 Steps Detailní popis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 42VDC
Jmenovitá hodnota proudu 100mA Materiál kontaktu -