RDMAC16P1T
E-SwitchE-Switch
RDMAC16P1T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RDMAC16P1T
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V
Datasheety: 1.RDMAC16P1T.pdf2.RDMAC16P1T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1050 pcs
  • Zpráva
Specifikace RDMAC16P1T
Part Number RDMAC16P1T Výrobce E-Switch
Popis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36205 pcs Datový list 1.RDMAC16P1T.pdf2.RDMAC16P1T.pdf
prací Yes napìtí 42VDC
styl koncovky PC Pin Série RDM
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména EG4984-5
RDMAC16PIT
Provozní teplota -60°C ~ 125°C
Počet poloh 16 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life 25,000 Steps
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Délka 0.291" (7.40mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.144" (3.66mm)
Funkce IP67 - Dust Tight, Waterproof elektrická životnost 25,000 Steps
Detailní popis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA