P34-100SW
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P34-100SW
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Datasheety: P34-100SW.pdf
Stav zásob 468 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P34-100SW
Part Number P34-100SW Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 468 pcs Datový list P34-100SW.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 100V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Série P3
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Regulace zatížení 0.2%
nařízení linka 0.05% Funkce SCP
Účinnost - Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Proud - výstup (Max) 100mA schválení CE, cURus, UL