P34-100S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P34-100S-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Datasheety: P34-100S-FST.pdf
Stav zásob 534 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P34-100S-FST
Part Number P34-100S-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 534 pcs Datový list P34-100S-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 100V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 100mA
schválení CE, cURus, UL Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P34-100S
P34-100S
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Na skladě: 656 pcs
Stažení: P34-100S.pdf
RFQ
P34-1-FST
P34-1-FST
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Na skladě: 594 pcs
Stažení: P34-1-FST.pdf
RFQ
P34-1/22
P34-1/22
Na skladě: 557 pcs
Stažení: P34-1/22.pdf
P34-100SQX
P34-100SQX
Na skladě: 448 pcs
Stažení: P34-100SQX.pdf
P34-100S/22
P34-100S/22
Na skladě: 653 pcs
Stažení: P34-100S/22.pdf