701FN001048150D100230A
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701FN001048150D100230A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 701FN001048150D100230A
Výrobce / značka: Curtis Instruments
Popis produktu COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Datasheety: 1.701FN001048150D100230A.pdf2.701FN001048150D100230A.pdf
  • Zpráva
Specifikace 701FN001048150D100230A
Part Number 701FN001048150D100230A Výrobce Curtis Instruments
Popis COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4885 pcs Datový list 1.701FN001048150D100230A.pdf2.701FN001048150D100230A.pdf
Hmotnost - Napětí - Supply 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Typ Time Counter (Hour Meter) Časový formát 99999.9hrs
styl koncovky Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Série 700
resetovat Non-Resettable Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Typ výstupu - Ostatní jména 267-1061
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Pracovní režim Up
Počet znaků na řádku 6 Typ montáže Panel Mount
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Voltage
Ochrana proti vniknutí IP66 - Dust Tight, Water Resistant Typ displeje LCD - Black Characters
Zobrazení znaků - výška 0.196" (5.00mm) Count Rate -