701DR001048150D10023
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701DR001048150D10023 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 701DR001048150D10023
Výrobce / značka: Curtis Instruments
Popis produktu COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Datasheety: 1.701DR001048150D10023.pdf2.701DR001048150D10023.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 701DR001048150D10023
Part Number 701DR001048150D10023 Výrobce Curtis Instruments
Popis COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3227 pcs Datový list 1.701DR001048150D10023.pdf2.701DR001048150D10023.pdf
Hmotnost - Napětí - Supply 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Typ Time Counter (Hour Meter) Časový formát 99999.9hrs
styl koncovky Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Série 700
resetovat External Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 45.00mm x 22.20mm