PRGD48150-10
CrydomCrydom
PRGD48150-10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRGD48150-10
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V
Datasheety: 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
  • Zpráva
Specifikace PRGD48150-10
Part Number PRGD48150-10 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5333 pcs Datový list 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
Napětí - Load 48V ~ 530V Napětí - Vstup 4 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PRG Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount load Current 150A
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PRG833801-8C
PRG833801-8C
Výrobci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Popis: GANG PROGRAMMER
Na skladě: 115 pcs
Stažení:
RFQ
PRGD48150
PRGD48150
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V