PRGD24150-10
CrydomCrydom
PRGD24150-10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRGD24150-10
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V
Datasheety: 1.PRGD24150-10.pdf2.PRGD24150-10.pdf3.PRGD24150-10.pdf
  • Zpráva
Specifikace PRGD24150-10
Part Number PRGD24150-10 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4684 pcs Datový list 1.PRGD24150-10.pdf2.PRGD24150-10.pdf3.PRGD24150-10.pdf
Napětí - Load 24V ~ 280V Napětí - Vstup 3 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PRG Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount load Current 150A