10PCV2490
CrydomCrydom
10PCV2490 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10PCV2490
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 90A 100-240V
Datasheety: 1.10PCV2490.pdf2.10PCV2490.pdf3.10PCV2490.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 587 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10PCV2490
Part Number 10PCV2490 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 90A 100-240V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 587 pcs Datový list 1.10PCV2490.pdf2.10PCV2490.pdf3.10PCV2490.pdf
Napětí - Load 100V ~ 240V Napětí - Vstup 2 ~ 10VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PCV Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Proportional Control
Ostatní jména 10PCV2490-ND
CC2595
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 90A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
10PK10000MEFC16X25
10PK10000MEFC16X25
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Na skladě: 92251 pcs
Stažení: 10PK10000MEFC16X25.pdf
RFQ
10PCV2415
10PCV2415
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V