10PCV2450
CrydomCrydom
10PCV2450 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10PCV2450
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 50A 100-240V
Datasheety: 1.10PCV2450.pdf2.10PCV2450.pdf3.10PCV2450.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 804 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10PCV2450
Part Number 10PCV2450 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 50A 100-240V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 804 pcs Datový list 1.10PCV2450.pdf2.10PCV2450.pdf3.10PCV2450.pdf
Napětí - Load 100V ~ 240V Napětí - Vstup 2 ~ 10VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PCV Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Proportional Control
Ostatní jména 10PCV2450-ND
CC1957
Q2173205
Typ montáže Chassis Mount
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks load Current 50A