FT63EX200
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EX200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FT63EX200
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: FT63EX200.pdf
  • Zpráva
Specifikace FT63EX200
Part Number FT63EX200 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 146768 pcs Datový list FT63EX200.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±150ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Série FT-63 odporového materiálu Cermet
Režim panel 20 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména FT-63EX 20 OHM (200)
FT-63EX200
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment