FT63EX100
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EX100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FT63EX100
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: FT63EX100.pdf
  • Zpráva
Specifikace FT63EX100
Part Number FT63EX100 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 162721 pcs Datový list FT63EX100.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±150ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Série FT-63 odporového materiálu Cermet
Režim panel 10 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména FT-63EX 10 OHM (100)
FT-63EX100
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment