CT6ES200
Copal Electronics Inc.Copal Electronics Inc.
CT6ES200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT6ES200
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W TH
Datasheety: CT6ES200.pdf
  • Zpráva
Specifikace CT6ES200
Part Number CT6ES200 Výrobce Copal Electronics Inc.
Popis TRIMMER 20 OHM 0.5W TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 157414 pcs Datový list CT6ES200.pdf
Napětí - Pracovní 0.5W, 1/2W Tloušťka (Max) ±250ppm/°C
styl koncovky PC Pins Teplotní rozsah 1
Velikost / Rozměry Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Série CT6
Stav RoHS Bulk Ostatní jména CT-6ES 20 OHM (200)
CT-6ES200
Počet závitů Cermet Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Výrobní číslo výrobce CT6ES200 Rozšířený popis 20 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
ESR (Equivalent Resistance Series) ±10% Popis TRIMMER 20 OHM 0.5W TH