CT6ES102
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6ES102 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT6ES102
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT6ES102.pdf
  • Zpráva
Specifikace CT6ES102
Part Number CT6ES102 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 133453 pcs Datový list CT6ES102.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Série CT6 odporového materiálu Cermet
Režim panel 1 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-6ES 1K OHM (102)
CT-6ES102
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment