6STF25PAM03B50X
Přehled produktu
Part Number: 6STF25PAM03B50X
Výrobce / značka: Conec
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Zpráva
Specifikace 6STF25PAM03B50X
Part Number 6STF25PAM03B50X Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2233 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí 100V
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Tin Plated Série -
Obal - Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Materiál krytu Thermoplastic příruba Feature Mating Side (4-40)
Funkce Filter, Grounding Indents Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal