6STF25PAM03B20X
ConecConec
Conec
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6STF25PAM03B20X
Výrobce / značka: Conec
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6STF25PAM03B20X
Part Number 6STF25PAM03B20X Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2351 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí 100V
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Tin Plated Série -
Obal - Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Materiál krytu Thermoplastic příruba Feature Housing/Shell (M3)
Funkce Filter, Grounding Indents Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal